Ogłoszenie

Witam wszystkich nowych urzytkowników na forum \***Dymek***/ __________________________________________________ Uwaga: Na forum jest wymóg posiadania awatarów!!! Uwaga: Na forum jest wymóg posiadania sygnatur!!! W PRZECIWNYM RAZIE BĘDZIE PRZYDZIELONY AUTOMATYCZNIE MOŻNA TO ZMIENIĆ WCHODZĄC W PROFIL>> SYGNATURA/AWATAR>>ZMIEŃ __________________________________________________ Wiadomość została wygenerowana automatycznie przez administracje darmowych forum PUN.PL __________________________________________________

#1 2009-01-23 17:24:30

pody

Administrator

898221
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 26
Punktów :   

Kto atakuje nas w celu grabieży - farmienia

Mnie często w celu farmienia odwiedzają :

1. Balian -   ( chwilowo odpuścił - zaczynam prowadzić z nim rozmowy dyplomatyczne )

2. Femme fatale - odwiedza mnie często ale czasami musi obejść sie smakiem i wyjeżdza z zerowym     zyskiem ale bede musiał pomysleć co z nią zrobić .......narazie zbieram armię . przyjdzie czas ,że spotka ją pewna niespodzianka

3. Morfelden co prawda od niedawna zaczyna mnie odwiedzać z zerowym skutkiem, ale nie można go lekceważyć.  Dla niego tez szykuje niespodziankę

pozdrawiam

pody


pody
pody
pody
pody

Offline

 

#2 2009-02-02 10:37:19

maciek014

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kto atakuje nas w celu grabieży - farmienia

Femme fatale


()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()
()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()

Offline

 

#3 2009-02-02 14:48:16

pody

Administrator

898221
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Kto atakuje nas w celu grabieży - farmienia

Można powiedzieć , że ogólnie farmi nas sojusz RoD.........

"Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić. Jest o wiele gorsza od przegranej, ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką, a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga"


pody
pody
pody
pody

Offline

 
Obecny administratorzy forum: maciek014 pody

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.templer.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl www.wzlsrp.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.wzorki.pun.pl